DEMİRYOLU RAYLI SİSTEMLER

InnoTrans 2018: Sanayi Dernekleri, Ülkelerinin Konsantre Demiryolu Teknolojisi Yeterliliğini Gösteriyor

Haber Tarihi: 14.05.2018

Alanında uzman birlikler ve dernekler, üyelerinin çıkarlarını, politik alanda, resmi makamlarda ve medyada temsil etmekte ve bağlı şirketlerini uluslararasılaşmalarında aktif olarak desteklemektedirler: Bu destekten, InnoTrans da eksik kalmamalıdır. Diğerlerinin yanı sıra, Avustralya, Danimarka, Büyük Britanya, Romanya, İsveç ve Çek Cumhuriyeti'nden 23 ulusal ve uluslararası dernek, ülkelerinin gücünü 18-21 Eylül tarihleri arasında Berlin Fuar Merkezi'nde sunacaklardır. Ticaret fuarı hazırlıkları sırasında birlikler, stant ve seyahat organizasyonu ile ilgili birçok görevi üstlenirler. Bu sayede fuarda ürünlerini sergileyecek üyelere, küresel pazarın önüne çıkmak için en iyi koşullar sunulur.

SWISSRAIL Industry Association şemsiyesi altında InnoTrans'da 1000'den fazla metrekareyi kapsayan alanda, 100'den fazla üye şirketinin 46'sı ürünleri sergileyecektir. Railway Technology ve Railway Infrastructure segmentlerindeki iki ortak stantta bulunan İsviçreli katılımcıların ürünleri, raylı ulaşımın tüm alanları için araç ve parça üreticilerinden servis sağlayıcılara kadar uzanmaktadır. Genel Müdür Michaela Stöckli dört gün sürecek fuarı dört gözle bekliyor: "Yeni ziyaretçi rekoru kırılmasını ve her zaman olduğu gibi heyecan verici ve ilginç tartışmalar bekliyoruz. Birçok tanıdık ve elbette yeni yüzler ile telaşlı koşuşturmayı ve sosyal buluşmayı dört gözle bekliyoruz. İster ürün bazında olsun isterse inovatif yapı açısından olsun, "Rekabet" in ne yapacağını sabırsızlıkla beklediğimizi söylemeye gerek yok."

Aynı şekilde İspanyol endüstri kuruluşu MAFEX, uzun yıllardan beri InnoTrans-Fuarında ürünlerini sergilemektedir. 70'den fazla üye şirketin yaklaşık yarısı InnoTrans'ın on ikinci baskısında temsil edilmektedir.

Salon 4.2'de demiryolu endüstrisi birliği UNIFE, 14 demiryolu endüstrisi birliği ve 95 doğrudan üye şirket için Avrupa'nın sesi olarak hareket edecektir. UNIFE Genel Direktörü Philippe Citroën: Şu anda, Shift2Rail, 2030'a yönelik yatırım ve finansman planları, dördüncü demiryolu paketinin teknik sütunlarının uygulanması, ERTMS, IRIS Certification ™ gibi Avrupa araştırma projeleri ayrıca UNIFE tarafından gerçekleştirilen sayısallaştırma ve ağ güvenliği önlemleri hakkında dört günlük bir dizi sunum hazırlıyoruz. Konuşmacılar arasında AB kurumları ve UNIFE üyesi şirketlerin yanı sıra uluslararası paydaşlar bulunacaktır. "

Daha uzak noktalardan, ABD ve Japon ticaret birlikleri REMSA (Railway Engineering-Maintenance Suppliers Association) ve JORSA (Japan Overseas Railway System Association), ulusal sanayilerinin rekabet gücünü ortaya koymak için fuara katılacaktır. 'Japan Halle' zaten bilinen bir kavram haline geldi. 13 bağlantılı şirket ile, JORSA bir kez daha bu yıl 7.2'a salonun tamamında sergisini gerçekleştirecek. JORSA Direktörü Shinji Sayama, “Üyelerimiz tedarikçiler, operatörler ve enstitülerden oluşuyor, bu sayede ticaret ziyaretçilerine, tek bir yerden, Japon demiryolu teknolojisi ve donanımlarını gösterebileceğiz,” diyor. Fakat bu, InnoTrans'a Japon katılımını durdurmaz. Fuji Electric, Hitachi, Hitachi Nico Transmission, J-TREC, Kawasaki Heavy Industries ve Toshiba Infrastructure Systems & Solutions Corporation'na üye firmalarının, fuar merkezinde kendilerine ait stantları olacaktır.

InnoTrans hakkında
InnoTrans, iki yılda bir Berlin'de düzenlenir ve trafik mühendisliği alanında uluslararası en önemli fuardır. Son düzenlenen fuarda, 119 ülkeden gelen 137.391 profesyonel ziyaretçi, 60 ülkeden gelen ve ürünlerini sergileyen 2.955 firmanın global demir yolu sanayisindeki yenilikçi ürünleri hakkında bilgi alma fırsatı buldu. InnoTrans'ın beş fuar segmentinin arasında Railway Technology, Railway Infrastructure, Public Transport, Interiors ve Tunnel Construction yer almaktadır. InnoTrans'ın organizatörü Messe Berlin'dir. 12. InnoTrans 18-21 Eylül 2018 tarihleri arasında Berlin fuar alanında düzenlenecek. www.innotrans.com internet adresinde ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

 

 

 


Tüm DEMİRYOLU RAYLI SİSTEMLER haberleri için tıklayınız.
Top