DEMİRYOLU RAYLI SİSTEMLER

Rail Industry Show Fuarına KOSGEB Desteği Çıktı

rail_ind_fuari

Haber Tarihi: 14.09.2020

 

Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, 02-04 Aralık 2020 tarihlerinde Eskişehir’de Gerçekleşecek.


Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi, Altyapı ve Teknolojileri fuarına KOSGEB desteği çıktı. KOSGEB desteğinden faydalanabilmek için
https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/6788/basvuru-formlari
linkinden başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Demiryolu, Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, Rail Industry Show’un; ''Özellikle Metro Şirketlerinin ve toplu taşıma şirketlerinin katılım desteğini yineleyerek'' 02-04 Aralık 2020 tarihleri arasında, yine Eskişehir ETO Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirileceği açıklandı.  

Modern Fuarcılık Genel Müdürü Moris Revah, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’ Türkiye’de yeni normal sürecin başlamasıyla birlikte, demiryolu ağı ile toplu taşıma için yeni ihtiyaçlar doğmuştur. Bu alanda yaşanan teknolojik yeniliklerin ve devam etmekte olan yatırım ihtiyaçlarının karşılanması noktasında, Rail Industry Show 2020 yeni iş bağlantıları açısından çok önemli bir fırsat olacaktır.

Organizatör Modern Fuarcılık A.Ş., İş Sağlığı ve Güvenliği açısından, devletimizin belirlediği her türlü önlemi almakla yasal olarak yükümlüdür ve gereği mutlaka yerine getirilecektir.

Diğer yandan, Türkiye’de fuarlar TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği) yetkilendirilmesi, izin ve denetlemesi esaslarıyla yapılmaktadır. TOBB’nin koymuş olduğu regülasyonlar ve tedbirlerin hepsi Rail Industry Show da uygulanacaktır.

Özellikle yurtdışından gelecek olan ziyaretçilerin pandemi sebebi ile gelememeleri durumuna karşın konvansiyonel fuarın yanı sıra hibrit karma yöntemi ile katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirecek olan dijital platform üzerinde çalışmalarımız sürdürülmektedir. Eylül ayı içerisinde bu konu ile ilgili sektöre detaylı bilgileri aktarılacaktır.

Yeni normalin rayına oturması ile beraber bu süreçte oluşan ticaret açığını kapatmak adına fuar son derece etkin olacaktır.  

Modern Fuarcılık Hakkında

Modern Fuarcılık, ülkemizde ve yurtdışında katılımcı odaklı bir hizmet anlayışıyla, inovatif ve yüksek kaliteli hizmet sunan fuarlar organize etmek amacıyla kurulmuştur. Sektörel fuarlarda edinilen tecrübe ve bilgi birikimini, kâr amacını ikinci plana öteleyerek, katılımcıların minimum çaba ve maliyetle maksimum verimi alabilecekleri fuarlar organize etmeye yönlendiren yüzde yüz yerli sermayeli bir fuar organizasyon firmasıdır. Modern Fuarcılık, dünyadaki demiryolu fuarlarının temsilciliklerini de yapmaktadır.


Tüm DEMİRYOLU RAYLI SİSTEMLER haberleri için tıklayınız.
Top