ŞİRKET & ÜRÜN

MiniProf tam temas profil ölçümleri!

3573de7c9ac6869805b673dab2897190_400x400

Haber Tarihi: 20.06.2017

 

- Geçerli ve güvenilir bilgiye giden yolunuz!

MiniProf profil ölçüm sistemleri, her tür tekerlek, ray ve frenin hızlı, güvenilir ve son derece yüksek kalitedeki profil ölçümlerine yönelik, Bluetooth bağlantılı tam temas ölçüm sistemleridir.

MiniProf sistemleri, yüksek çözünürlüklü teknoloji, güvenilir tam temas ölçüm prensibi ve en iyi kalitede titanyum bileşenlerden yola çıkarak doğru profil ölçümü yapar ve dünya pazarında mevcut olan en iyi ölçüm kesinliğini sunar. Profil üzerindeki istenmeyen katmanların anlaşılmasını kolaylaştıran ve herhangi bir ışık yansımasından etkilenmeyen MiniProf tam temas noktası sayesinde kir, yağ ve yağlı yüzeyler ile ilgili endişeler en aza indirgenir. Kompakt MiniProf sistemi elde taşınır, kullanımı kolaydır ve doğru profili 5 saniyeden daha kısa bir sürede tek bir işlemle ölçer.

MiniProf Envision yazılımı, anlık ölçüm sonuçları sağlar, derinlemesine veri analizinde son derece esnek özellikte birçok seçeneğe sahiptir ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Ölçümleri, büyük profil dizilerinin hızlı bir şekilde toplanmasında ölçüm düzenleri kullanmak, eğilimleri incelemek ve ölçüm sonuçlarını çeşitli formatlarda çıkarmak vs. gibi birden fazla yolla karşılaştırın!

Tam temas MiniProf sistemi ile Envision yazılımı biraraya geldiğinde, satın alma, bakım, araştırma ve güvenlik departmanlarında kritik, proaktif ve ekonomik kararlar alınmasında güçlü ve güvenilir bir yapı oluştururlar.

Demiryolu endüstrisinde 25 yılı aşkın tecrübe, 50'den fazla ülkede binlerce küresel kullanıcı ve yerel temsilci ile faaliyet gösteren MiniProf, dünya pazarı içerisinde sağlam bir konuma sahip olup, ürün geliştirmenin yanı sıra yakın ve güçlü müşteri ilişkileri sürdürme konusuna daima önem vermektedir.

MiniProf tam temas ölçümlerini seçin ve doğru profili ölçün!

www.miniprof.dk adresinden veya MiniProf ekibiyle iletişime geçerek ek bilgi edinebilirsiniz.

Greenwood Engineering A/S

H.J. Holstvej 3-5 C

2605 Brøndby

DK-Danimarka

Telefon:            +45 36360200

E-mail:  miniprof@miniprof.dk               

 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top