ŞİRKET & ÜRÜN

Pilz, Dijital Geleceğe Emniyetli Bir Yolculuk Sunuyor

1-pilz

Haber Tarihi: 10.04.2020

Büyük bir değişim sürecinden geçen demiryolu sanayisi  için gelecek, dijital ve ağ bağlantılı çözümlerdedir. Geleceğe yönelik çözümler söz konusu olduğunda neyin önemli olduğunun farkında olan Pilz dijitalleşmeye giden yolda size eşlik edecek en doğru çözüm ortağıdır. 

50’den fazla ülkede demiryolu endüstrisi için müşteri odaklı çözümler sunan Pilz; demiryolu teknolojileri ile ilgili olarak standartlaştırılmış, emniyetli endüstriyel bileşenler ve sistemler geliştirmektedir. Modüler donanımlar ve en basit programlama uygulamaları, Pilz çözümlerinin benzersiz bir esnekliğe sahip olmasını sağlar. Bu nedenle, tüm dünyada demiryolları müşterileri bileşenlerimizi ve sistemlerimizi bir dizi uygulamada kullanmaktadır. 

Modernizasyon ile Daha Güçlü ve Verimli 

Eski hemzemin geçitlerin onarımı ve teknik revizyonu büyük yatırımlar gerektirir. Sunduğumuz modern ve ekonomik kontrol sistemleri tamamen emniyetlidir. Modern donanımları ve güçlü yazılımları sayesinde yaygın olarak kullanılan otomasyon fonksiyonlarını sorunsuz bir şekilde yeniden kullanmak mümkündür. Programlandıktan sonra, bu kontrol sistemleri çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Böylece işletmeye alma sırasında zamandan tasarruf eder ve yatırım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. 

Emniyette Uzun Yıllara Dayanan Deneyim 

Emniyet temel yetkinliğimizdir. İster toplu taşıma veya özel demiryolu, ister yolcu veya kargo taşıması olsun, güvenli otomasyon teknolojisinde sahip olduğumuz 70 yılı aşkın deneyimimize güvenebilirsiniz. Çözümlerimiz sektörde kendini kanıtlamış ve demiryolu uygulamalarında denenip test edilmiştir. 

Dijitalleşmeye Hazır 

Yenilikçilik, Pilz’de önemli bir rol oynar. Fikirleri sektöre hazır yeniliklere dönüştürerek demiryollarıyla uyumlu hale getiriyoruz. Bu nedenle, değişen demiryolu endüstrisinde kendisini dijitalleşmeye adamış doğru iş ortağıyız.

 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top