ŞİRKET & ÜRÜN

Samsung C&T Türkiye , Kardemir A.Ş Fabrikasını Ziyaret Etti

kardemir

Haber Tarihi: 14.10.2020

Şirketimizin yeni pazarlar geliştirme ve ihracat çalışmaları kapsamında, fabrikamızda dünyanın önde gelen uluslararası ticaret şirketlerinden Samsung C&T’yi ağırladık.

Samsung C&T Türkiye ofisinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin açılış toplantısında, öncelikle katma değerli çelikler, kangal, SBQ ve profil ürünlerimiz hakkında görüşüldü. Ek olarak ülkemizdeki tek üretici konumunda bulunduğumuz, demiryolu rayı ve tekerleği ürünlerimizin tanıtımları yapıldı.

Genel Müdürümüz Necdet Utkanlar ile Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Zafer Demirtaş’ın da yer aldığı toplantıda, dünya çelik piyasalarındaki güncel gelişmeler de ele alındı. Özellikle içinde olduğumuz pandemi süreci de göz önüne alınarak, gelecek yıllarda sektörümüzü ne gibi şartların beklediği hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Kardemir A.Ş.’nin ve Samsung C&T’nin gelecek dönemlerde gerçekleştirecekleri iş birliklerinin de masaya yatırıldığı toplantının ardından, ziyaret saha gezisi ile devam etti. Şirketimizin aldığı pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşen saha gezisi, pandemi sürecindeki ilk ticari ziyaret oldu.

 

KARDEMİR A.Ş.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top