Hakkımızda

RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi'nin yayımcısı ve yayın hakları sahibi, SEKTÖREL TANITIM GRUBU REK. ve TİC. LTD. ŞTİ.'dir. 30 yıla yakın yayıncılık tecrübesi ve geçmişi olan şirket hakkında detaylı bilgilere http://www.sektorel.com/icerikler/hakkimizda linkinden ulaşılabilir.

RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi Mart 2013'te yayınlanmaya başlamıştır. Yılda 4 kez ( İngilizce+Türkçe ) ULUSLARARASI YAYIN olarak yayınlanmaktadır. Baskı adeti 3000 adettir. Fuar dönemlerinde 5000 adet yayımlanmaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya dağıtılmaktadır.  

RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisiher sayısında özellikle Türkiye'deki yeni projelere, yeni ihalelere ve sektöre yatırım yapan firmaların çalışmalarına yer vermektedir. Ayrıca Türkiye'ye ürün, hizmet ve sistem satmak isteyen yabancı şirketlere de tanıtım amaçlı yer vermektedir.

Türkiye’nin demiryolu ve raylı sistemler sektöründeki imalatı ve yatırımlarının ön plana çıkarılmasının hedeflendiği yayında dünya genelindeki bir çok projenin de duyurusu yapılmaktadır.

RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi,

Türkçe-İngilizce olarak yayımlanmakta, Türkiye’de ve yurtdışında ilgili kuruluşların genel müdürlüklerine ve satın alma departmanlarına gönderilmektedir.

Demiryolu ve raylı sistemler sektöründe faaliyet gösteren kamu ve özel sektör kuruluşlarının imalat sanayine yönelik ihtiyaçlarını ve projelerini yerel ve global pazarda duyurmak için Türkçe-İngilizce bir yayın çıkarmak sektöre büyük katkı sağladı ve sağlamaya devam edecektir. 

RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi'nde yatırım haberlerinin yanı sıra şirketlerin ürün haberi, röportaj ve reklam çalışmaları da yer almaktadır. Reklam verenlere, röportaj-haber çalışmaları ücretsizdir, reklam ve haber çalışması için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. railwayturkey@sektorel.com

Top